foto

Nieruchomości są jednym z najważniejszych segmentów rynku

Nieruchomości są jednym z najważniejszych segmentów rynku i cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem ze strony inwestorów oraz osób poszukujących własnego miejsca do życia. Rynek nieruchomości oferuje szeroką gamę możliwości inwestycyjnych, poczynając od mieszkań, domów jednorodzinnych, a skończywszy na nieruchomościach komercyjnych takich jak biura, magazyny.

Zobacz więcej ...

foto

Jeśli myślimy o zakupie sprzedaży

Jeśli myślimy o zakupie, sprzedaży czy też wydzierżawieniu stworzonego przez nas lokalu mieszkalnego niezwykle dobrze jest skorzystać z pomocy agenta nieruchomości. Jego wiedza w tej dziedzinie jest wielka, a tym samym ma prawo przyśpieszyć zwieńczenie pomyślnie transakcji. Agent funkcjonuje wraz z pośrednikiem. Zajmują się oni wszystkim. Przygotują oraz przedstawią oferty, rozmawiają z kontrahentami,.

Zobacz więcej ...

foto

Zmiana lokalu mieszkalnego to zawsze poważna decyzja

Zmiana lokalu mieszkalnego to zawsze poważna decyzja do podjęcia. Przeprowadzasz się i pragniesz nareszcie posiadać coś własnego? Masz dość chodzenia od jednego lokalu do drugiego, albowiem po paru miesiącach wymówili Ci umowę wynajmu? Zupełnie nowe mieszkania w Warszawie czekają na Ciebie i na Twoją decyzję, czy pragniesz w nie inwestować. Czy wolisz skorzystać z ofert rynku pierwotnego, czy wtórnego? Warszawskie.

Zobacz więcej ...

foto

Sprzedaż mieszkania w żadnym razie nie musi być taka łatwa

Sprzedaż mieszkania w żadnym razie nie musi być taka łatwa. Samodzielne przedstawienie ogłoszenia, fotografie, odnalezienie miejsc, gdzie dołożyć informację o sprzedaży i późniejsze kontakty z prawdopodobnymi kupującymi (jacy na pewno od razu nie zdecydują się na zakup lub będą wytykać trudności, aby obniżyć cenę nieruchomości). Posiadasz do sprzedania miejsce zamieszkania, jednakowoż nie chcesz osobiście.

Zobacz więcej ...