Współczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się rzeczywiście bardzo właściwą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich szukających fachowców z górnej półki.

Szpital Medpolonia proponuje https://medpolonia.com.pl/badania-kliniczne szereg usług. W ofercie ma rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, jakie pozwolą na rozpoznanie kłopotu oraz trafne postawienie diagnozy. Grono ekspertów, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich lekarzy, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje także pomoc takich ekspertów, jak lekarz rodzinny Poznań oraz pediatra niedziela Poznań. Też medycyna pracy Poznań znajduje się w szerokiej ofercie placówki.

Placówka wykonuje szereg badań diagnostycznych, wśród których dostępne są też te opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań oraz kolonoskopia Poznań to jedynie część badań, jakie w szpitalu wolno zrealizować. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej ofercie posiada szpital.

Przychodnia specjalizuje się nie tylko w diagnostyce i leczeniu, jednakowoż również rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, obeznanych rehabilitantów. W jednostce wykorzystywana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka rozporządza najnowocześniejszym oprzyrządowaniem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: wydajną diagnostykę i efektywne leczenie. Personel troszczy się o to, by pacjenci czuli się w istocie komfortowo.

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu

usługi

Komentarze: 2


  • noavatar.png
    Siekierski | 2022-08-20

    Stale na startu czerwca spadali do nas na latko

  • noavatar.png
    Szypuła | 2022-09-07

    Obecnie niespełna rok po ślubie zostali staruszkami prześlicznej córy, tudzież po dwóch latkach chłopca.